free wordpress joomla theme templatebon de reductioncode de reductioncode reduccode promo
Slide One Slide One Slide One Slide One Slide One

27-09-2014 III Zawody w Ratownictwie Technicznym i Medycznym Strażaków Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej Powiatu Suskiego

W dniu 27 września 2014 r. w Stryszawie zostały przeprowadzone III Zawody w Ratownictwie Technicznym i Medycznym Strażaków Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej Powiatu Suskiego. Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach tj. PSP i OSP. W zawodach wzięły udział: trzy zmiany JRG PSP Sucha Beskidzka, Szkoła Aspirantów PSP z Krakowa oraz 8 zespołów OSP z terenu powiatu suskiego.

Zadaniem każdego z zespołów było wydobycie z samochodu osoby poszkodowanej oraz udzielenie jej kwalifikowanej pomocy przedmedycznej w maksymalnym czasie 20 minut.

W zawodach tych nasza drużyna zdobyła po raz trzeci z rzędu pierwsze miejsce w kategorii OSP. Skład zwycięskiej drużyny: Adam Nizioł, Krzysztof Pacud, Mariusz Wykocki, Robert Guśpiel, Maciej Kurdas, Michał Kurdas.

Tekst: Adam Nizioł

Zdjęcia: Krzysztof Pacud, Jarosław Proszek